به وب سایت رسمی بیمارستان بنت الهدی خوش آمدید

آدرس : مشهد - خیابان بهار - جنب پمپ بنزین
  تماس : 5 - 38590051 - 51(0) 98+

پیام مدیر عامل محترم بیمارستان جناب آقای مهندس علیرضا امیرحسنخانی

جناب آقای مهندس علیرضا امیرحسنخانی 

بیمارستان و زایشگاه بنت الهدی که یکی از بیمارستان های برتر شهر  مشهد مقدس می باشد وظیفه خدمت دهی به زائرین و مجاورین محترم را دارد.

این بیمارستان با بیش از 680 پرسنل در دوفاز ارائه خدمت می نماید . در حال حاضر یکی از زایشگاه های برتر استان می باشد که مجهز به سیستم هوشمند و تجهیزات هوش مصنوعی است که تمام مراقبت های مادر و نوزاد بلوک زایمان به صورت کاملا مستند تحت کنترل دارد می باشد و مورد تشویق و حمایت وزارت بهداشت قرار گرفته است. بخش بیماران بین الملل  که وظیفه خدمت رسانی به بیماران بین الملل را برعهده دارد سالانه بیش از 1000بیمار را پذیرش و تمام مراحل از پذیرش تا انجام اعمال جراحی و اعزام به کشور مبدا توسط آژانس های مرتبط انجام می شود. این بیمارستان خود را متعهد می داند که همراه بیمار از ابتدای پذیرش تا انتهای ترخیص و پس از آن باشد و در منزل با کنترل وضعیت بیمار از کیفیت مناسب خدمات دهی اطمینان حاصل می نماید. بیمارستان همواره رویه بیمار محوری و ارتقاء انگیزه کارکنان را سرلوحه برنامه های خود قرار دارد و با رعایت حداکثر انتظارات سازمانی کارکنان خدمات با کیفیت و ایمن را در بالاترین سطح  استاندارد به بیماران و هموطنان  عزیزارائه می دهد. باکمک همکاران برآنیم که شعار همیشگی مقام معظم رهبری در خصوص عدم دغدغه بیماران در زمینه بیماری خود را به منظر حضور برسانیم و در این راستا با شعار مدیریت موفق در نظارت مرتب است دائما در سیستم نظارتی کنترلی همراه گیرندگان خدمت این مرکز هستیم بدین منظور تمام امکانات ارتباطی بیمار و پرسنل با بالاترین مدیران ارشد برقراراست.

آرزو دارم با استعانت از خدا وند متعال و در سایه الطاف ثامن الحجج (ع)و تلاش همکاران عزیز بستری مناسب جهت حمایت از گیرندگان خدمت را فراهم آوریم.

.7